Vyjímečné vlastnosti výrobků MOYA

Moya

Moya pomáhá zmírnit obtíže při různých onemocnění a může být považována jako vhodný způsob doplňku k moderní preventivní medicíně. Na rozdíl od mnoha výrobků na dnešním trhu, základem Moya je rostlinný olej, který je 100% bez parabenu (konzervačních látek), tedy neobsahuje minerální oleje, je bez přídavku barviv a umělých vůní, nesnižuje přirozenou kyselost pleti a není testována na zvířatech.

KVALITA

Mnoho současných moderních přípravků na vlasy nebo pokožku obsahuje 20 a více ingrediencí včetně mnoha konzervačních látek a barviv, i přesto že se dermatologové shodují, že větší počet přísad není pro zdraví pokožky a vlasů přínosem. Naše produkty jsou složeny z vysoce kvalitních přísad a formulovány tak, aby jich obsahovaly jen tolik, kolik je nezbytné. Mezinárodní bezpečnostní testy u všech produktů MOYA jsou prováděny na oddělení dermatologie University of Cape Town v Jihoafrické republice.

ROSTLINNÝ ZÁKLAD

Složky rostlinného původu jsou k lidské pokožce mnohonásobně šetrnější než syntetické nebo živočišné ingredience. V přípravcích MOYA je využito vlastností rostlinných olejů z čistých přírodních zdrojů.( jako jsou palmová jádra, Babassu Tree, nebo mandlový olej. Rostlinné extrakty ( nezaměňujte s esenciálními oleji ) z chamomile, calendula, betula alba, soapwart jsou vyráběny pod přísným farmaceutickým dohledem. Gel z aloe pochází z Albertinie ve Východním Kapsku (Eastern Cape) a v působení na pokožku se osvědčil jako zvlhčující a zklidňující.)

ESENCIÁLNÍ OLEJE

Speciálně vybírané esenciální oleje jsou srdcem našich produktů. Přidávají se k docílení rozličných léčivých účinků. Esenciální oleje jsou vysoce koncentrované substance extrahované z různých částí aromatických rostlin a stromů a dávají všem produktům MOYA zcela přírodní vůni. (Pro jejich molekulární strukturu mohou být při působení na pokožku absorbovány do krevního oběhu.. Do krve se také dostanou při inhalaci.)

ŽÁDNÉ SYNTETICKÉ VŮNĚ

Syntetické vůně jsou největším zdrojem dráždění pokožky. Kromě toho jsou tyto syntetické chemikálie pro tělo cizí a mohou ovlivnit naše zdraví v mnoha různých směrech. Produkty MOYA neobsahují žádné syntetické vůně a veškeré aroma, které z nich můžete cítit je přímým důsledkem esenciálních olejů!

ŽÁDNÁ BARVIVA

Syntetická barviva se v pokožce hromadí a mohou způsobit přecitlivělost kůže (při dlouhodobém působení), zvláště u lidí náchylných k alergiím.

Produkty MOYA proto neobsahují žádná barviva.

KONZERVAČNÍ LÁTKY

Produktová řada MOYA používá konzervanty jen v minimálním množství tam, kde je to nezbytně nutné. (Konzervační látky působí jako ochrana proti bakteriím a fungicidům. Přípravky MOYA obsahují konzervační látku Parabens. Jako ochrana je používán v nepatrném množství v krémech a mlécích, ke stabilizaci a prodloužení trvanlivosti těchto produktů.) Všechny oleje a spolupůsobící látky jsou 100% bez konzervačních látek.

ŽÁDNÉ TESTY NA ZVÍŘATECH

Žádné testy výrobků MOYA nejsou provádědy na zvířatech. Produkty navíc neobsahují žádné materiály živočišného původu. (Glycerin je zde používán ve formuli, jež je derivována z rostlinného zdroje.)

pH FAKTOR

Běžné komerční produkty s pH faktorem nad 7 ( např. některá současná mýdla, sprchové gely, tělová mléka, krémy, deodoranty…)mohou narušit vrstvu přirozeného ochranného oleje na povrchu pokožky. Naše výrobky jsou převážně kyselé povahy, přirozeně kyselý povrch vaší pokožky je tak zachován.