Tělové zábaly & Scrubs

1kg Cape Snowbush Salt Glow

Hrubý charakter minerálních solí povzbuzuje povrchový krevní oběh, odstraňuje odumřelé kožní buňky, takto podporuje buněčné obnovení a zvyšuje proniknutí esenciálních olejů používaných v tělových zábalech. Sprcha potom smyje přebytečnou sůl a podpoří krevní oběh prostřednictvím pulsujícího sprchového tlaku.
Tento produkt také obsahuje esenciální oleje z rozmarýnu, který podporuje krevní oběh a Cape Snowbush napomáhá formovat a tónovat pokožku.

500ml Slimming and Anti-Cellulite Wrap

Kapská zeštíhlující a detoxifikační procedura. Směs Cape Snowbush, Patchouli, Cape May a Grapefruit efektivně působí na uvolnění volných toxinů, které se zachytávají v tukových ložiscích pod povrchem pokožky. Tyto esenciální oleje jsou zároveň močopudné a tím napomáhají pohybu tělních tekutin, efektivně zbavují tělo škodlivin, které mají za příčinu vznik tzv. pomerančové kůže na stehnech, břichu atd. Patchouli zároveň potlačuje chuť k jídlu. Pravidelné ošetření, kombinované s aromatherapy masáží zaručuje vytoužený výsledek.
Nežádoucí účinky: Nepoužívat v těhotenství.

500ml Buchu Wrap

Buchu tělový zábal, je kompozice, která působí detoxifikaci organismu se značným močopudným a zeštíhlujícím efektem. O Buchu je známo,že má poněkud ostré, nepříjemné aroma. Je smíchán s ostatními přívětivějšími oleji jako Cape Geranium, Grapefruit and Juniper, které činí vůni Buchu příjemně svěží a povzbuzující. Buchu má velice močopudný efekt a tím má velice silný detoxikační účinek.
Nežádoucí účinky: Přípravek může zatěžovat ledviny, pokud je používán v krátkých časových intervalech. Nepoužívat v těhotenství.

500ml Restore Wrap

Tento zábal obsahuje esenviální oleje z Cape Chamomile, Lavendin and Tea Tree.
Mnohokrát bylo prokázáno, že Azulen obsažený v Cape Chamomile má hojivý a uklidňující účinek na problematickou pokožku např. ekzém, spálení sluncem, alergie. Lavender obnovuje zdravý růst nových buněk a také tiší bolest zatímco Tea Tree je velmi dobře znám pro své antiseptické vlastnosti.
Vhodné použití po med. léčbě nebo léčbě anasthetiky.
Nežádoucí účinky: žádné

500ml Zinziba Wrap

Velmi výživný zábal na suchou pokožku, obsahuje esenciální oleje ze Zinziba, santalového dřeva, Geranium. Zinziba má výrazný zvláčňující účinek na pokožku, zatímco Geranium obnovuje nerovnováhu v produkci kožního mazu.
Nežádoucí účinky: Po aplikaci se vyvarujte přímému slunečnímu světlu.

500ml PMS Wrap

Zábal obsahuje esenciální oleje z Cape Geranium and levandule.
Geranium je jasný výběr při léčbě PMS (předmenstruačního syndromu, protože výborně ovlivňuje hormonální rovnováhu a působí okamžitě. Účinek Gerania umocňuje levandule.
Nežádoucí účinky: V těhotenství, ale při něm se neprojevuje PMS.

500ml Defence Wrap

Zábal obsahuje esenciální oleje z Lanyana, Lavendin, Tea Tree, Eucalyptus
Pokud je použito při prvních příznacích chřipky nebo jiných onemocnění, tyto oleje efektivně zbavují tělo všeho, čím je zrovna napadeno. Konkrétně Tea Tree působí velice rychle.
Lanyana byla vždy používána domorodci v Jižní Africe k léčbě příznaků chřipky, zánětu průdušek a kašle.
Nežádoucí účinky: Nepoužívat v těhotenství. Není vhodný pro osoby s epilepsií, vysokým krevním tlakem

500ml The Cape Chamomile Hand and Body Cream

Skutečně jedinečná směs esenciálního oleje z Cape Chamomile, Lavendin a Cape Geranium v jemném krému obohaceném o jojobový olej k vyživení a hydrataci pokožky. Zanechává pokožku jemnou, hladkou a pružnou.

Tělové zábaly & Scrubs