Péče o vlasy a pokožku hlavy

100ml/500ml Hair Treatment Oil

Směs za studena lisovaného mandlového oleje a extra panenského olivového oleje obohacená o esenciální oleje z rozmarýnu, gerania a levandule.
Vmasírujte olej jemně do pokožky hlavy. Esenciální oleje povzbuzují růst vlasů a dodávají jim lesk. Vždy naneste šampón před navlhčením vlasů.

500ml Cape Chamomile Hair Mask

Velmi aromatický krémový gel, který lze použít stejně lehce doma, tak v profesionálních lázních s fantastickým výsledkem.
Maska se nanáší na suché vlasy před šampónem. Vlasy ochraňuje a vyživuje. Esenciální oleje Fynbos, jmenovitě Cape Chamomile a Cape Geranium, zbavují vlasy usazenin, které vznikají vlivem znečištěného prostředí nebo špatného ošetření vlasů a vyvažují produkci kožního mazu. Přídavek esenciálního oleje z rozmarýnu dodává vlasům lesk. Dohromady tyto oleje tvoří sílu, která vyživuje kštici a napomáhá zdravému růstu vlasů.
Vyvážená, čistící a vyživující maska pro zářivé, zdravé a snadno rozčesatelné vlasy.
Pro dosažení lepšího výsledku: používejte společně s Moya šampónem a kondicionérem.

250ml Cape Chamomile Shampoo

Bohatě pěnivý šampón s esenciálními oleji z Cape Chamomile, levandule a rozmarýnu, ponechává vlasy čisté a plné objemu. NEOBSAHUJE škodlivé chemické ingredience, které jsou ve většině šamponů a ničí vlasové folikuly.

250ml Cape Geranium Conditioner

Jemný kondicionér s esenciálním olejem z Cape Geranium, perrigrain a levandule. Používá se po Moya šampónu, dodává vlasům hebkost a lesk. Tento kondicionér obsahuje pouze produkty rostlinného původu, které vyživují pokožku hlavy a tím podporují zdravý růst vlasů.


Péče o vlasy a pokožku hlavy