Manikúra & Pedikúra

Moya speciální profesionální řada léčivých produktů určených pro péči o ruce a nohy.

200ml/500ml Hand and Foot Soak

Jemně pěnivé mýdlo, ruce a nohy hýčká a zanechá je s pocitem jemnosti. Esenciální oleje z Cape Chamomile, Grapefruit, Cape Geranium dodávají mýdlu svěží vůni, obasahuje panthenol.

500ml Hand and Foot Scrub

Jemně pěnivý krémovitý peeling, obsahuje granule z drcených meruňkových jader, esenciální oleje Cape Snowbush a rozmarýnu, které vyživují a zklidňují pokožku, zatímco granule jemně odstraňují vnějsí odumřelé buňky. Obsažené oleje jsou vysoce osvěžující a zanechávají pokožku svěží a zářící.

50ml Cuticle Cream

Speciální hustý výživný krém obohacený o vitamín A, E a C pro změkčení nehtové kůžičky před jejím tvarovíním. Obsahuje esenciální oleje z Cape Chamomile, Sandalového dřeva a Neroli. Změkčující, pročišťující a protizánětlivý.

500ml Antiseptic Foot Powder

Jemný pudr, byl přímo vytvořen k nanesení na chodidla po pedikůře, aby zabránil prokluzování a uklouznutí. Jako voňavý pudr je také vhodný při depilaci voskem, zvláště pro Brazilskou a Hollywoodskou depilaci, lze pužít na všechny partie. Obsahuje esenciální oleje z Cape Geranium, Peppermint a Tea- Tree. Velmi voňavý.

200ml Antiseptic Foot Spritz

Osvěžující deodorant nohou, může být použit kdykoliv. Dá se také použít při pedikůře ke sterilizaci nástrojů nebo na drobná poranění či říznutí.
Obsahuje esenciální oleje z Peppermint a Tea-tree, oba působí jako deodorant na nohy, jsou antiseptické a mají chladivý osvěžující efekt.

250ml Hand and Foot Massage Cream

Hustý výživný krém, vytvořen tak, že dodává přiměřený klouzavý efekt pro masáž, aniž by byl nadměrně mastný, má zklidňující účinek. Obsahuje Cape Ccamomile, lavender a lemon.

500ml Hand and Foot Mask

Vyživující krémová maska obsahující esenciální oleje z Cape Chamomile a levandule, výtažky z mandlového oleje, heřmánku a měsíčku lekařkého.
Naneste a ponechte vstřebat do pokožky.

Zinziba Hand and Heel Therapy
Manikúra & Pedikúra