Moya

Africké protilátky k modernímu žití

Moya

Přes všechny výhody a přednosti, které jsou nám nabízeny díky současné vědě a medicíně, existuje něco, co nás instinktivně vede k přirozenému způsobu života a přírodnímu přístupu ke zdravému žití. Viditelné je to zejména v současných trendech alternativních bylinných doplňků a léků, které si stále častěji nacházejí cestu do domácích lékáren po celém světě.

A nyní od lidí, kteří srdce a duši nalezli v přírodní kráse, přichází revoluční řada terapeutické péče o člověka na přírodních základech.

Moya je ucelená řada produktů (tělová mýdla, mléka,emulze, esenciální oleje, oleje do koupele) obsahující hojivé látky a uchovávající v sobě přírodní dědictví Jižní Afriky.

Název MOYA pochází z jihoafrického jazyka Tswana a znamená “duch nebo duše“. MOYA je synonymem ke všemu africkému – život, duch, krása, bohatství, síla, energie a skryté poklady zrozené z africké země a vytvořené rukama Afričanů.

Moya

Moya odhalila a zpřístupnila tajemství léčebných vlastností Fynbosu a dalších prapůvodních rostlin v řadě terapeutických produktů domácí léčby, destilovaných z nejkvalitnějších rostlinných extraktů a esenciálních olejů, nabízejících energii a přírodní bohatství Afriky v té nejčistší formě.

Fynbos je endemický a unikátní rostlinný biom vyskytující se nejvíce na jižním cípu Afriky v regionu WESTERN CAPE (Západní Kapsko) – okolí Kapského Města v Jihoafrické republice. Tato endemická vegetace Fynbosu představuje nejmenší, ale přitom nejrůznorodější království rostlin na světě. Po celá staletí využívají Afričané žijící v okolí Kapského Města možnosti tohoto jedinečného rostlinného druhu "Fynbos". Od pradávných časů se tak obklopovali léčivou energií a hojivými silami Fynbosu při léčení svých rodin.

Aromaticé a léčebné výtažky Buchu, Zinziba, Cape May, Cape Snowbush, Cape Chamomile, Lanyana a Cape Geranium, které se nacházejí v řadě Moya, nabízí komplexní a přirozené řešení proti každodennímu stresu, únavě, PMS, suché kůži, chřipce, zánětu nosních dutin , a kožnímu postižení jako je ekzém.

MOYA je řada neomezené kvality určená k potěšení jako vynikající luxusní produkt. Hlavní její výhody spočívjí ve využití esenciálních olejů z domorodých endemických rostlin, které pro své terapeutické vlastnosti umožňují se rychle vstřebávat a jejich účinky se dostávají hluboko pod povrch pokožky, navíc má léčivé, hojivé a povzbuzující účinky, působí přímo na mysl, tělo i duši člověka.