E-Shop

Moya opravdová krása z přírody! Užijte si rozmanitosti léčivých domorodých jihoafrických rostlin.

Každé spolupůsobení Fynbosu transformuje oleje na aktivní složky, které uvolňují jejich léčivé síly a poskytují tak revitalizaci a obnovu Vašeho těla i duše.


Moya Room and Linen Sprays

Moya Room and Linen Sprays

Vyzkoušejte FYNBOS ROOM FRESHENER: povzbuzující a osvěžující pokojová vůně.

Nebo vyzkoušejte DEEP SLEEP PILLOW SPRAY – sprej na polštář pro pokojný spánek. Bezpečné také pro děti.

Více info

Moya Euphoric Milk Bath

Moya Euphoric Milk Bath

Opravdový euforický zážitek! Toto koupelové mléko je natolik lehké, že může být také použito jako pleťová voda, má užasnou exotickou přírodní vůni oleje z Cape May. Jeho účinky jsou uklidňující ,osvěžující a omlazující. Ideální pro překonání únavy, přepracovanosti a nebo stavu po dlouhé noci bez spánku.

Více info

Moya Therapeutic Bath Oils

Moya Therapeutic Bath Oils

Moya má řadu terapeutických koupelových olejů, které jsou neuvěřitelně efektivní. Vyzkoušejte uklidňující koupelové oleje pro klidný a spokojený spánek a nebo ochranné oleje,které pomáhají od bolestí při nachlazení a chřipce. Buchu detoxikační koupelový olej čistí a oživuje pokožku…

Více info

Moya Washes, Lotions, Gely

Moya Washes, Lotions, Gely

Základ Moya mycích gelů a pleťových mlék tvoří Cape Chamomile a Cape Geranium, stejně tak jako velmi efektivní změkčovač Zinziba v intenzivně hydratačním mléce.

Pro citlivou pleť nebo pokožku s ekzémem vyzkoušejte lehký a zklidňující Skin Aid.

Z našich gelů, můžete vyzkoušet velmi efektivní Anti-Cellutide Gel a jemný antibakteriální After Shave Gel

Další ingredience se mohou měnit v závislosti na účelu produktu.

Více info

Moya Hair Care

Moya Hair Care

MOYA Cape Chamomile šampón čistí a změkčuje Vaše vlasy. Cape Geranium kondicionér zanechává vlasy hladké a lesklé. Hair Mask je vynikající doplňující produkt, který odstraňuje zbytky nečistot z vlasů a zanechává je zářivé a omlazené. K dispozici také v cestoním balení.

Více info

Moya Hands and Feet

Moya Hands and Feet

Nechte se rozmazlit řadou speciálních léčivých produktů určených právě pro Vaše ruce a nohy. Vyzkoušejte Zinziba Hand and Heel Therapy léčivou terapii pro nohy a ruce nebo Cape Snowbush Hand and Foot Scrub na odstranění starých odumřelých buňek, zanechá pokožku svěží a zářící.

Více info

Moya Hotelová řada

Moya Hotelová řada

Moya nabízí řadu Cape Chamomile, Cape Geranium dostupné ve 100ml a 250ml velikosti a 50ml Cape May řadu, bez obsahu parabenu.

Atraktivní balení a nezaměnitelná přírodní vůně Fynbosu učiní z pobytu každého hosta nezapomenutelný zážitek s nádechem Afriky.

Více info

Moya Spa profesionální řada

Moya Spa profesionální řada

Moya se v současné době může pochlubit komplexní profesionální řadou lázeňských produktů. Terapeuty baví práce s přírodním sortimentem Moya, a to nejen pro smyslové okouzlení, ale také pro viditelné výsledky, kterým se těší jejich klienti.

Více info